برج پرچم:

این محصول یک سازه فلزی است که جهت برافراشتن پرچم ها با ابعاد مختلف به منظور زیباسازی محیط و ایجاد یک المان شهری به کار می رود. پایه پرچم به دلیل چشم نوازی و نیز بار فرهنگی و معنوی که معمولا در پرچم ها وجود دارد یکی از پرکاربردترین المان های شهری محسوب شده که بر حسب کاربرد به دو دسته کلی تقسیم می شود:

پایه پرچم چند وجهی:این محصول برای ارتفاع زیاد و نصب به صورت تکی کاربرد دارد که ارتفاع آن بر اساس مواردی همچون وسعت دید، میزان باد منطقه، جنس خاک و.. تعیین می گردد .این سازه از جنس فولاد ST37 ساخته می شود که برای جلوگیری از زنگ زدگی آن از پوشش گالوانیزه استفاده     می شود. ارتفاع این سازه از 9 متر تا 60 متر ساخته می شود. طراحی و تولید این سازه به گونه ای صورت می گیرد که انحراف نوک سازه در اثر باد با سرعت 120KM/H  حداکثر 500 میلیمتر باشد. برای امکان چرخش 360 پرچم و عدم گیرکردن آن در حین جابجایی از سیستم روتیشن بهره گرفته می شود که بسیار موثر است. از دیگر تجهیزات کاربردی در این سازه چراغ چشمک زن سولار است که در بالای سازه قرار می گیرد و از برخورد وسایل پروازی با برج در شب جلوگیری می کند. این سازه بر حسب سیستم جابجایی پرچم به دو دسته کلی تقسیم می شود:

دستی: این مدل از برج برای ارتفاع کمتر از 15 متر کاربرد دارد.

موتوری: این مدل از برج برای ارتفاع بیش از 15 متر کاربرد دارد.

 

2-پایه پرچم:

این مدل پایه پرچم با ارتفاع کم در کنار معابر، پل ها و… به صورت سری در کنار یکدیگر استفاده می شود. اتصال قطعات در این پایه ها با جوشکاری و پوشش پایه نیز با استفاده از رنگ اپوکسی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *